Bezpečnost

Bezpečnost, zálohování a archivace je nejvíce opomíjená skutečnost ve společnostech. Data a informace jsou obvykle nejcennějším majetkem každé společnosti, bez ohledu na velikost či obor podnikání. Data jsou tím pravým základem know-how představujícím mnohdy zcela zásadní konkurenční výhodu. Není proto žádným překvapením, že bezpečnost informačních technologií velmi úzce souvisí se zálohováním a archivací dat.

Naše firma se specializuje na:

  • Šifrování disků (Intel, Eset,…)
  • Zabezpečení NB (propojení s mobilním telefonem, čtečka krevního řečiště v zařízením Fujitsu apod.)
  • Dvou fázové ověřování – přes mobilní telefon, SMS nebo například OPT
  • Zašifrovaný provoz VPN a klientů VPN na počítači
  • Šifrovaná a logovaná data v „privátním uložišti“
  • Kvalitní antivirový program (Eset)
  • Kvalitní Firewall a omezení toku dat
  • Spravování a zabezpečení sítě Wi-Fi

V otázce bezpečnosti spolupracujeme s největšími experty na trhu, jako jsou Intel, Cisco, Zyxel, Eset, Acronis a další.

V době velmi rychle rostoucích dat a možnosti cloudových služeb je dobré myslet i na zabezpečené zálohování a archivaci. Zálohovacích i archivačních scénářů může být několik a naše firma vybere po domluvě se zákazníkem vždy to nejlepší řešení.

Naše firma se stará o všechny zákazníky, od malého živnostníka po nadnárodní korporace, kteří si cení svých dat. O archivaci se zajímají spíše větší firmy, které mají povinnost archivace uloženou předpisy. Proces zálohování i archivace se vždy implementuje na základě konkrétních požadavků zákazníka, s ohledem na množství dat, která se nemusí podařit zálohou obnovit, a maximální reálný čas nutný pro obnovení systémů do provozního stavu, cílem je dosáhnout ideálního vyvážení mezi uvedenými ukazateli a finanční náročností.

V případě většího zájmu o bezpečnost můžeme nabídnout i služby takzvaného sociálního inženýrství, kde máme skoro 100% úspěšnost získání požadovaných informací.

Zálohuje „každý“, ale co je nejdůležitější je 100% rychlá a jistá obnova. Proto jsme certifikovaní partneři a nasazujeme kvalitní řešení.

V případě jakéhokoliv dotazu nebo požadavku na bezpečnost elektronických dat nás prosím kontaktujte.

Loga
Tento web používá k poskytování služeb pouze technické cookies. Tyto cookies jsou nezbytné pro správnou funkci webu, bez nich by náš web nefungoval. Nelze je proto vypnout, ani Vám nabídnout možnost Odmítnout. Používáním tohoto webu s tímto faktem souhlasíte.