Bezpečnost

Bezpečnost, zálohování a archivace je nejvíce opomíjená skutečnost ve společnostech. Data a informace jsou obvykle nejcennějším majetkem každé společnosti, bez ohledu na velikost či obor podnikání. Data jsou tím pravým základem know-how představujícím mnohdy zcela zásadní konkurenční výhodu. Není proto žádným překvapením, že bezpečnost informačních technologií velmi úzce souvisí se zálohováním a archivací dat.

Naše firma se specializuje na:

  • Šifrování disků (Intel, Eset,…)
  • Zabezpečení NB (propojení s mobilním telefonem, čtečka krevního řečiště v zařízením Fujitsu apod.)
  • Dvou fázové ověřování – přes mobilní telefon, SMS nebo například OPT
  • Zašifrovaný provoz VPN a klientů VPN na počítači
  • Šifrovaná a logovaná data v „privátním uložišti“
  • Kvalitní antivirový program (Eset)
  • Kvalitní Firewall a omezení toku dat
  • Spravování a zabezpečení sítě Wi-Fi

V otázce bezpečnosti spolupracujeme s největšími experty na trhu, jako jsou Intel, Cisco, Zyxel, Eset, Acronis a další.

V době velmi rychle rostoucích dat a možnosti cloudových služeb je dobré myslet i na zabezpečené zálohování a archivaci. Zálohovacích i archivačních scénářů může být několik a naše firma vybere po domluvě se zákazníkem vždy to nejlepší řešení.

Naše firma se stará o všechny zákazníky, od malého živnostníka po nadnárodní korporace, kteří si cení svých dat. O archivaci se zajímají spíše větší firmy, které mají povinnost archivace uloženou předpisy. Proces zálohování i archivace se vždy implementuje na základě konkrétních požadavků zákazníka, s ohledem na množství dat, která se nemusí podařit zálohou obnovit, a maximální reálný čas nutný pro obnovení systémů do provozního stavu, cílem je dosáhnout ideálního vyvážení mezi uvedenými ukazateli a finanční náročností.

V případě většího zájmu o bezpečnost můžeme nabídnout i služby takzvaného sociálního inženýrství, kde máme skoro 100% úspěšnost získání požadovaných informací.

Zálohuje „každý“, ale co je nejdůležitější je 100% rychlá a jistá obnova. Proto jsme certifikovaní partneři a nasazujeme kvalitní řešení.

V případě jakéhokoliv dotazu nebo požadavku na bezpečnost elektronických dat nás prosím kontaktujte.

Loga